12 yıllık eşini aldattı mı? Güven Kıraç’tan ilk açıklama

Güven Kıraç, geçtiğimiz eylül ayında özel hayatıyla gündem olmuştu. Oyuncu, esmer bir bayanla Beyoğlu Asmalımescit’te bir yerde eğlenmişti. Samimi imgeler sergileyen ikiliden Kıraç, kız arkadaşına eliyle mısır yedirmişti. Ünlü oyuncu, yerin içerisinde de kız arkadaşını birçok kere öpmüştü. El ele yerden çıkan ikili, basın mensuplarını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyememişti.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ!

Kameraları fark edince ellerini bırakan ve sokakta farklı başka yürümeye başlayan ikiliden genç bayanın, yüzünü gizlemesi dikkat çekmişti. Oyuncunun yanındaki arkadaşları ise manzara alınmasını engellemeye çalışmıştı. Muhabirlerin evli olduğunun hatırlatmasının akabinde adımlarını hızlandıran İtimat Kıraç ve sevgilisi, soruları karşılıksız bırakmayı tercih etmişti.

12 YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

‘Masumiyet’ (1997) ve ‘Gemide’ (1998) sinemalarıyla hafızalarda yer eden, çok izlenen dizilerde de kamera karşısına geçen 54 yaşındaki İnanç Kıraç’ın, Maya isminde bir kız çocukları olan 12 yıllık eşi Başak Kıraç’la mutabakatlı olarak boşandı.

SAMİMİ GÖRÜNTÜLER!

Söz konusu manzaralar nedeniyle 12 yıllık evliliğinin bittiği konuşulan İnanç Kıraç, geçtiğimiz hafta genç sevgilisi ile bir defa daha objektiflere yansımıştı. Beyoğlu Asmalımescit’te bir yerde öpüşürken yakalanan ünlü oyuncu, inkar ettiği kız arkadaşı ile birlikte samimi imajlar vermişti.

YİNE İNKAR ETTİ!

Güven Kıraç, yer çıkışında basın mensuplarının sevgilisini sorması üzerine, “Siz ortalığı karıştırıyorsunuz. Sizinle konuşacak bir pozisyon yok, bakın işinize!” formunda yansılı bir yanıt vermişti.

“BOŞANMA SON NOKTADIR”

Bir müddettir ‘ihanet’ savına sessiz kalmayı tercih eden İtimat Kıraç’tan reaksiyon geldi. Usta oyuncu, toplumsal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

Özel hayata hürmet lütfen! Daha evvel özel hayatımla ilgili çıkan haberlere sessiz kalmıştım lakin tekrar emsal haberler çıkınca işin doğrusunu yazmak istedim. Bir münasebetin, bir evliliğin bitmesi boşanmadan çok evvel oluyor, boşanma son noktadır. Çiftler bazen anlaşamaz ve ilgileri bitebilir. Biz de mutabakatlı olarak boşandık, hürmet ve sevgi çerçevesinde kızımızın ebeveynleri olarak kalacağız. Çıkan haberler beni olduğu kadar ailemi de üzmekte. Ayrıyeten benim ve kız arkadaşımın yaşları ve kız arkadaşım ile aramdaki yaş farkına ait haberler de gerçeği yansıtmamaktadır. Ben 54 yaşındayım. Sizlerden özel hayatıma hürmet gösterilmesini rica ediyorum. Açıklamalarımdan sonra çeşitli yayın organlarında ve mecralarda yanlışlı ve gerçek dışı yayın yapan şahıslardan de gereği ihtimamı göstermelerini bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir