Balayında bile aynı otelde kalmamışlar! Babalık testi için acilen evine dönmek zorunda kaldı

BALAYINI FARKLI OTELLERDE GEÇİRDİLER
Büyük olasılıkla balayı denildiğinde ismi üstünde yeni evli çiftin en tatlı, en “cicim zamanları” gelir akıllara. 

Peki ya dünyaca ünlü bir çiftin bilerek ve isteyerek balayını, birbirlerinden kilometrelerce uzakta başka otellerde geçirdiğini söylesek.

Hem de ismi üstünde bir zorunluluktan değil, büsbütün kendi tercihleriyle! Pekala kimmiş bu ünlü çift, gelin bir bakalım.

BALAYI TATİLİ BİLE FARKLI AYRI
O ünlü çift, 2011 yılında tüm dünyanın meraklı bakışları altında evlenen ve geçen hafta da yıl dönümlerini kutlayan Monako Prensi 2. Albert ile eşi Prenses Charlene.

12 yıl öncedünyanın şahit olduğu iki kraliyet düğününden birinin kahramanları Charlene ile Albert. Elbette onlardan birkaç ay evvel evlenen çiftin Prens William ile Kate Middleton olduğunu hatırlatmaya gerek yok meraklıları için.

Ki onlar düğünden sonraki gün Buckingham’ın bahçesinde el ele yürüyüp kendilerini bekleyen helikoptere bindiler ve balayına “uçtular.” Lakin Albert ile düğününde bile ağlayan Charlene’i bu türlü gören olmadı.

GELİNİN MEMLEKETİNE GİTTİLER
Biz tekrar Monako Prensliği’nin tahtında oturan ikili dönelim. Çift, düğünden sonra balayı için Güney Afrika’daki Durban’a gitti. Orada dönemin Devlet Başkanı Jacob Zuma ile buluştular. Albert ile Charlere yalnızca Monako Prensliği’ni temsil ettiği için değerli konuk olarak nitelendirilmedi. Güney Afrika’nın tıpkı vakitte Charlene’in anavatanı olduğunu da not düşelim.

Albert ile Charlene, Devlet Başkanı Zuma ile buluşmaya birlikte gitti. Ama toplantı sonrasında olup bitenler basının gözünden kaçmadı.

Yerel gazetelerin “çarşaf çarşaf” yazdığına nazaran Albert ile Charlene, o toplantının akabinde, her yeni evli çiftin yapacağı üzere el ele ayrılmadı. İkisi farklı araçlara binip farklı taraflara gitti. Belirtilenlere nazaran bir cins paparazzileri atlatma taktiği değildi bu üstelik.

KİLOMETRELERCE UZAKTA İKİ FARKLI OTELDE KALDILAR
Albert, o balayı tatilinde Durban’daki Hilton Oteli’nde kaldı. Charlene ise ondan yaklaşık 16 kilometre uzaktaki Oyster Box Otel’e yerleşti.

İşte bu durum yalnızca Güney Afrika’da mevzu edilmedi. Haber, ülke hudutlarını aşıp dünyaya yayıldı. Yeni evli çiftin neden farklı otellerde konakladığı hakkında çeşitli savlar ortaya atıldı.

O devirde Monako Sarayı’ndan bu kadar merak uyandıran mevzuyla ilgili yapılan açıklamada durumun”pratik nedenlerden” kaynaklandığı söz edilmişti. 

Bu açıklama daha da merak uyandırdı. Aslına bakılırsa ortadan geçen bu denli vakte rağmen, hala bu bahis net bir cevaba kavuşmadı. Bu yüzden de çiftin her evlenme yıl dönümünde yine gündeme geliyor.

ERTESİ SABAH TOPLANTIYA KATILACAĞI BELİRTİLDİ
Albert ile Charlene’in balayında farklı otellerde kalmalarıyla ilgili bir açıklama hakikaten değişikti. Gelin, onu da bir hatırlayalım.

Kimseyi tatmin etmeyen bu açıklamaya nazaran Albert’in sonraki sabah erken saatlerde, konakladığı Hilton Oteli’nde bir toplantısı vardı. Geceyi karısının kaldığı otelde geçirip sonraki sabah tekrar Hilton’a giderken trafiğe takılmamak için orada konaklamayı uygun gördü. Fakat Charlene’in neden kocasıyla kalmadığına dair tatmin edici bir açıklama yapılamadı.

Daha da ilginci Albert’in neden balayında bu çeşit bir toplantı planlandığı sorusu da başlarda mantıklı bir cevap bulabilmiş değil. 

TATİLİ, BABALIK TESTİ İÇİN KISA KESTİ İDDİASI
Tabii bu açıklamalara kimsenin inanmamasının değerli bir nedeni var. O periyotta farklı otellerde geçirilen balayı konusunda diğer bir sav daha vardı.

Buna nazaran Albert ile Charlene,balayında da o denli sanıldığı kadar keyifli mesut değildi. Bunun nedeni de düğün öncesi Charlene’in Monako’dan tabi iki düğünden kaçmasına neden olan Albert’inevlilik dışı çocuklarıyla ilgili tezlerdi. Charlene daha nişanlıyken her kaçma teşebbüsünde yalanıp Monako Sarayı’na geri getirildi ileri sürülenlere nazaran.

İşe o balayı sırasında da Albert’in evlilik dışı bir öbür çocuğu olduğuna dair bir söylenti yayıldı. . Albert de Güney Afrika’dan erken ayrılıp Monako’ya döndü. Nedeni ise bir babalık testi
yaptırmak zorunda olmasıydı. Yani Albert balayını kısa kesip babalık testi yaptırmak için ülkesine döndü.

Durum, daha doğrusu Albert ile Charlene’in evlilik yıl dönümünde tekrar gündeme gelen söylentiler bu halde. 

İKİ EVLİLİK DIŞI ÇOCUĞU OLDUĞU RESMEN DOĞRULANDI
Tabii Albert’in bu telaşı da Charlene’in kaçmak istemesi de boşuna değildi. Zati Albert’in,kendisinden olduğu babalık testleriyle kanıtlanmış iki tane çocuğu bulunuyor. 

Bunlardan bir tanesi Amerikalı Tamara Rotolo ile ilgisinden dünyaya gelen 31 yaşındakikızı. Ki bu genç kızın ismi Jazmin Grace Grimaldi. Yani hem Albert’insoyadını taşıyor hem de annesi Prenses Grace’n ismini.

Diğer evlilik dışı çocuk ise eski bir hostes olan Nicole Coste’den dünyaya geyen Alexandre Grimaldi Coste.

Bu evlilik dışı çocuklardan Jazmin Grace, taht üzerinde rastgele bir hak tez etmeme konusunda babasıyla bir muahede imzaladı ve bunun karşılığında hatırı sayılır bir maddi dayanak aldı. Net olarak bilinmese de oğlu Alexandre’in da tıpkı durumda olduğu konuşuluyor.

Bu ortada Albert ile Charlene’in uzun uğraşlardan ve tedavilerden sonra sahip oldukları ikizleri bulunuyor. Biri kız oburu erkek olan Jacques ve Gabriella ismindeki ikizler 9 yaşında. Tahtın birinci sıradaki varisi Jacques, ikizi Gabriella ise ikinci sırada.

TANIŞTIKLARINDA CHARLENE 22, PRENS 42 YAŞINDAYDI
Albert ile Charlene, 2000 yılında Monako’da düzenlenen bir yüzme etkinliğinde tanıştı. O sırada Charlene 22, Albert ise 42 yaşındaydı.

2006 yılında romantik bir bağlantı yaşadıklarını resmen duyurdular. Charlene Wittstock, bir yıl sonra sporu bıraktı. 23 Haziran 2010’da da nişan haberi geldi çiftten. Ancak düğüne kadar geçen vakit içinde Albert’in çapkınlık haberleri de manşetlerden düşmez oldu, gayri legal çocukları birer birer ortaya çıktı.

‘VARİS DOĞDUKTAN SONRA İKİSİ DE ÖZGÜR KALACAK”
Paris merkezli VSD mecmuasına konuşan bir kaynak çiftin evliliği hakkında çok çarpıcı kelamlar sarf etmişti: “Charlene taht için yasal bir varis üretmek zorunda. Bu gerçekleştikten sonra her ikisi de tekrar özgür olacak. Boşanmak, Grimaldi ailesinde bir gelenektir.”

Ama bu öngörü gerçekleşmedi. Her ne kadar son iki yıldır haklarındaki ayrılıyorlar söylentileri hiç durmasa da çift evliliklerini sürdürüyor. En azından görünüşe göre!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir