Fenerbahçe’de Joao Pedro’nun dönüş tarihi belli oldu

Süper Lig grubu Fenerbahçe’de sakat oyuncuların son durumları belirli oldu. Fenerbahçe’nin Rayo Vallecano ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan Joao Pedro‘nun beklenenden evvel gruba katılacağı ileri sürüldü.

Fenerbahçe’de sakatlıklarını atlatan Luan Peres ve Nazım Sangare‘nin uzun bir ortadan sonra kadroya katılmaları arkadaşları tarafından sevinçle ve coşkuyla karşılandı. Hürriyet’in haberine nazaran, bütün futbolcular, iki oyuncuya, “aramıza tekrar güzel geldin” dedi. Nazım, geçen dönem 15 Mayıs’ta oynanan Karagümrük maçında sakatlanırken 7 ay sonra kadroya katıldı. 15 Eylül’deki Rennes maçında sakatlanan Peres ise, 3 aylık ortanın akabinde arkadaşlarına kavuştu.

Joao Pedro’dan sevindirici haber

Sarı-lacivertlilere bir sevindirici haber de Enner Valencia‘dan geldi. Pazartesi kadroya katılacağı belirtilen Ekvadorlu futbolcu da beklenenden 4 gün evvel güzelleşti ve cuma günü kadroya dahil oldu.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’in de çarşamba günü ekibe döneceği öğrenildi. Rayo Vollecano ile oynanan özel maçta sakatlanan Joao Pedro’nun son durumu da yüzleri güldürdü. Ameliyat riski ortadan kalkan Brezilya asıllı İtalyan futbolcunun konservatif tedaviyle 2,5-3 aylık bir vakit dilimi içinde ekibe döneceği kaydedildi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir