Tepkiler büyüyor! Genco Erkal’dan Muharrem İnce’ye sert eleştiri: İmzayı bulunca başı dönmüş

Seçimlere sayılı günler kala Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanı adayı olması ve Millet İttifakı’na ait kullandığı sert tabirlere yönelik yansılar de sürüyor. Cumhurbaşkanı adayı olacağını ilan eden Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’ye Gökhan Özoğuz, Gonca Vuslateri ve Fazıl Say’ın akabinde usta sanatçı Genco Erkal’dan da geldi.

MUHARREM İNCE’NİN ‘SÖZDE SANATÇI’ ÇIKIŞI SİNİRLENDİRDİ

İmza toplama sürecinin 4’üncü gününde 100 bin imza barajını aşan İnce, Cumhurbaşkanlığı adaylığı hakkında partisinin genel merkez binasında açıklamalarda bulundu. Konuşmasında kendisini desteklemeyen ünlü isimleri “sözde sanatçı” olmakla suçlayan İnce, “Sırça köşklerde yaşayanlar, sırça köşklerinden çıkmayanlar, salon siyasetçileri, oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan, kelamda sanatçılar… Siz bunları gördünüz mü? Bu zorlukları gördünüz mü?” sözlerini kullandı.

GENCO ERKAL: İMZAYI BULUNCA BAŞI DÖNMÜŞ

Muharrem İnce’nin ‘sözde sanatçı’ kelamlarına Genco Erkal’dan yorum gecikmedi. Twitter hesabından Muharrem İnce’nin fotoğrafını paylaşan oyuncu “100.000 imzayı bulunca başı dönmüş, sağa sola ‘sanatçı bozuntusu’ diyen bu beyefendiye biz ne diyelim?” notunu düştü.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir